Основні переваги:
- підвищена гнучкість, що дає змогу викладати будь-які конфігурації — плавні лінії, рівні кути тощо;
- тримає форму, не втрачає колір (порівнюючи з дерев'яним бордюром, наприклад);
- має невелику ціну, є більш економною, ніж такі матеріали, як цегла, камінь, дерево;
- має довговічність (термін служби до 10 років), не гниє;
- встановити її можна своїми руками, причому цей процес не становить складності та зажадає від вас зовсім небагато часу;
- її можна демонтувати та використовувати повторно;
- з її допомогою можна обмежити площу розростання рослин;
- не перешкоджає природному повітрообміну землі, розвитку мікрофлори, безпечна для довкілля.
За фактурою може бути гофрована, хвиляста, фігурна, плоска.
Її ширина становить від 10 до 90 см, товщина — 1,2 мм. Продається в рулонах по 10-50 м, у середньому її ціна становить від 20-25 руб. за метр і вище.
Варіантів використання цього матеріалу багато. Найпоширеніші ми розповімо нижче.
Застосування бордюрної стрічки
У зв'язку з перерахованими вище чудовими властивостями прекрасно підійде бордюрна стрічка для грядок, позаяк вона запобігатиме їх обсипанню, сприятиме швидкому прогріванню піднятої конструкції навесні.
Також у рослин розвивається глибша коренева система. Порівнюючи з дерев'яним бортом, пластик довговічніший, не розвалиться від дощу, граду, не втратить зовнішнього вигляду після зими.
Також під час створення газону за допомогою стрічки просто створити потрібну нам форму та обмежити його розростання. В підсумку трав'яний покрив матиме чітку красиву крайку.
Найширше застосування отримала садова стрічка для клумб. З її допомогою можна створювати не тільки плоскі конструкції квітників, а й багатоярусні. Причому фактура стрічки додасть оригінальність клумбі, а широка гама кольорів дасть змогу створювати оригінальні композиції. Також із зовнішнього боку бордюра не проникатимуть сорні трави.
- Ціна: 182 ₴